uuendused-lõppenud-iffinland
Abi-Info

UUENDUS – kasutusmugavust parandatud, lisatud uusi võimalusi ja palju muud huvitavat.3 minutit kulub selle jutu lugemiseks

Sai imekombel taas oma tohutu laiskuse juures läbi viidu veebilehe mugavuse parandused ja uuendused. Rõhk sai asetatud mobiilis IFFINLAND veebi sirvimise poolele kuna nagu nii suurem osa kasutajatest statistika põhjal külastab IFFINLAND veebi mobiiliga.

Sai kohandatud rohkem mobiili sõbralikumaks veebi. Allpool loetelu tehtud suurematest uuendustest.

 • Uuendatud ja lisatud on SOME(sotsiaalmedia) ikoone ja linke lehekülje üleval ääres. Uuri kindlasti järgi, et olla kursis mu SOME kanalitega!!!
 • Bänneri alla on esimene pildiga plokk(slider) mis sisaldab eneses suvalises järjekorras vahetuvaid vanemaidja uuemaid jutte. Võimalik, et keegi pole veel kõike jõudnud lugeda siis näeb sealt üllatusena laugh Meelepärasel jutule/pildile klikka lihtsalt peale.
 • Edasi selle all kohe on 3 kiirnuppu, piltidega ruudud. Esimene on Toetuste tegemiseks, teine mussi kuulamiseks ja kolmas video veebi link IFFI-TUBE.
 • Toetuste – ANNETUSTE süsteem on täiesti uuendatud, loe sellest detailsemalt SIIT jutust
 • Blogi jutude plokis on eelvaade jutu plokis selgem ülevaade kogu jutu kohta, kommentaarid, sildid. Alt leiab kohe SOME kanalite kiirlingid jutu jagamiseks. Järgmiseks on iga juttu ploki all valik “KA NEED JUTUD VÕIVAD HUVI PAKKUDA” seal all on 3 sarnase teemaga jutu valikut 
 • Uuendus veebilehe laadimise kiirus peaks olema oluliselt kiirem nüüd. Nii vähemalt näitavad erinevad testid ja ka isiklikult erinevate veebilehitsejatega testinud ja erinevates seadmetes

 • TÄIESTI UUDNE PILDI ja VIDEO GALERIID. Asub täiesti iseseisvas süsteemis eraldi tarkvaral. Seda sellepärast, et juhuks kui midagi peaks juhtuma siinse saidiga siis jäävad alles vähemasti pildid ja videod laugh
 • LIVE ASUKOHT lehele lisasin juurde video pildi otse oma liikumistest. Ehk siis antud leheküljel näed kaartilt minu  reaalajas asukohta ja ka otse sündmuskoha pilti kus liigun. Mõlemad siis mugavasti ühel leheküljel. Videod salvestatakse automaatselt mu video platvormi lehele IFFI-TUBE kus neid saab alati uuesti vaadata. Tseka ise kohe järgi klikates SIIA
 • LIVE ASUKOHT kaarti üldpildi (ZOOMI) muutsin veidi väiksemaks sest siis on pikematest reisidest parem ülevaade. Jätkuvalt võib igaüks ise suurendada / vähendada kaarti mõõtmeid kas siis hiire rullikuga või telefonis kahesõrme süsteemiga.
 • Uuendused ja parandused on läbi viidud ABI-INFO leheküljel. Parandatud on olemas olevaid abi materjale ning juurde on lisatud uusi abistavaid materjale kasutamaks IFFINLAND-INFO veebi. VÄRSKEIM ja suurem uuendus on, et lisatud on juhendeid VIDEONA. See varjant peaks olema parimast parim seletamaks kuidas miski asi toimib või kuidas peab tegutsema..
 • PODCAST ehk kuula siinseid jutte audiona(ette loetuna) keevitasin siia külge sellise võimaluse siia. Olgu see siis nii nimetatud inovaatiline uuendus IFFINLAND bloginduses. Tänapäeval läheb aina rohkem moodi selline juttude kuulamine! Üritan siis ka olle moodne ja ajaga kaasa trampida. Podcastid on sisukamad kui siia juttudesse kirja pandud. PODCASTIDE link on alati jutu lõpus. Juhul kui ei viitsi lugeda siis keri jutt lõpuni ning leiad antud lingi. HETKEL ON PODCASTID VEEL SISSELUGEMISEL teavitan koheselt kui ilmuvad esimesed saadavale.
 • Jutude alguses on juures umbkaudne AEG kui palju kulub mõne jutu lugemiseks. Jutu lehekülge edasi kerides sisi ilmub ka vasakusse ekraani serva täispikkuses roosakas-punane triip mis siis näitab kui palju on veel lehekülje lõpuni. PANE TÄHELE!!! Et seda triipu ei näe esilehel olevates ülevaadete lehtedel. See võimalus avaneb siis kui oled avanud TÄISPIKA jutu lugemiseks.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega