INFO
Abi-Info

UUENDUS – taas on võimalik registreeruda omale kontosid IFFINLAND veebilehele2 minutit kulub selle jutu lugemiseks

Lõpuks suutsin ennast kätte võtta ning “kaikkaga masinataha ennast peksta”, et teha korda mõningad vead-probleemid siin veebis mis pikka aega on olnud. Nüüdsest on taas võimalus registreerida omale siia kasutaja(liikme)kontosid ning vastavalt liikme grupile avanevad ka erinevad ligipääsud neile siin.

Muutsin varasemat süsteemi veidi lihtsamaks ning kaotasin ära ühe liikmete grupi. Kui ennem oli neid kolm siis selguse ning lihtsuse mõttes jätsin ainult alles kaks gruppi.  HUVILINE liikmete grupp annab võimaluse ligipääseda kõikidele tasuta juttudele ja muudele pakumistele. Juurdepääs jääb kätte saamatuks endiselt minu isiklikematele juttudele. Lugeda saab neid siiski kuid selle eest tuleb välja käia tiba raha nagu ka varem.

Täieliku ligipääsu kogu IFFINLAND veebilehel sisalduvale infole saab ainult OMAJOPE liikme grupiga. OMAJOPE liikmelisus on võimalik endale soetada terveks aastaks aint 69€ eest!!! Loe liikme grupi kohta täpsemalt SIIT

Tavaline külastaja ehk registreerimata veebilehe külastajale jäävad kätte saamatuks ka paljud TASUTA jutud ja otseloomulikult palju muud põnevat sisu.

TEADMISEKS!!! Ma ei pressi siin kellegilt raha välja kuid siiski soovitan soojalt avada endile OMAJOPE konto, et nautida täismahus siinset erilist ja omamoodi huvitavalt sisu mida eriti palju ei tohiks mujalt leida.

Eks kolage veidi ringi siin ning vaadake ja tutvuge kättesaadava sisuga ning kindlasti kohtate juba praegu palju huvitavat kättesaamatut sisu. Kuna varem ma ei tahtnudgi eriti palju avaldada isikliku ja privaatset sisu siis nüüd tänu korda tehtud liikmete registreerimisele hakkan seda siia paiskama kilomeetrite kaupa good

Jõudumööda tuleb veel uuendusi ja uut huvitavat sisu ning otseloomulikult täiendan olemas olevat. Suvel on kindlasti muutuste ja uue sisu juurde tekkimine suht aeglane kuna suvel kulub palju aega uulitsa peal vedelemiseks ning selle nautimiseks kuid sügisest on halvad ilmad ja kindlasti saab oldud palju rohkem tubane ja siis on ka rohkem mahti siinse sisuga tegeleda!!!

TÄHTIS VANADELE REGISTREERUNUD KASUTAJATELE!!! Ümberkorralduste ja muutuste käigus muutus süsteem vanast sedavõrd, et vanu kasutajaid ei õnnestunud uude süsteemi üle tuua sorry sorry sorry  Sellepärast registreerige palun uuesti oma kontod ja ma taastan käsitsi teie liikme staatused. Olemas on teie vana info mille põhjal saan seda teha.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega