vaccine medical product
Covid-19,  Maailmaelu

VACCINE MEDICAL PRODUCT – IMMUNISEERIMISE TÕEND4 minutit kulub selle jutu lugemiseks

VACCINE MEDICAL PRODUCT – IMMUNISEERIMISE TÕEND EHK 2020 AASTA 5. OKTOOBRI EV/WHO MEMORANDUMI JÄRGNE PILOODI QR KOOD

MÕISTUS ON MUL KÕIGE VÕIMSAM RELV, MIS MUL ON “Hanshi Zenpo Shimabukuro”

(Dissertation zur Erlangung des Doktorgrades der Fakultät für Chemie und Pharmazie der Ludwig-Maximilians-Universität München)

Olen veendunud, et 99,99% inimestest ei tea, mida nad tegelikukt Bilderbergide bandel endale sisse süstida lasevad. Et munamaalastel oleks peale sutsakaid parem uni, aitan väheke selgust tuua ehk teen kõikidele huvilistele tasuta puhkepäeva digikoolituse “DNA JA GEENITERAAPIA KATSETUSED”

Vaatleme siis koos, mida ütleb Maailmapanga 2021 aasta märtsi aruanne Bilderbergide kokteilide põhikomponentide kohta (lk.28) “Appendix Table 1: List of vaccine ingredients and specialist distribution items”

https://openknowledge.worldbank.org/bitstream/handle/10986/35244/The-Covid-19-Vaccine-Production-Club-Will-Value-Chains-Temper-Nationalism.pdf?sequence=1&isAllowed=y

EU CN code 29232000 – 1,2-dimyristoyl-rac-glycero3-methoxypolyethylene glycol-2000

Mida tähendab EU CN code 29232000? Rahvusvahelise registri järgi leiame vastuse
http://www.sice.oas.org/trade/chieu_e/anex1B.pdf
Lecithins and other phosphoaminolipids (Letsitiinid ja muud fosfoaminolipiidid)

Mida see kõik tähendab?
Keemiliselt modifitseeritud mRNA lipiidipõhine kohaletoimetamissüsteem “Lipid-based delivery system for chemically modified mRNA”
https://core.ac.uk/download/pdf/84933746.pdf

“Geenide sisestamine rakkudesse on keeruline ja võib kanda riske mitmel põhjusel: DNA tuleb transportida tuuma; see suudab integreeruda genoomi, põhjustades insertsionaalse mutageneesi; sellest tulenev väljend püsib vaid piiratud kontrolli all”

“Lisaks peab mRNA pärast sihtkoe saavutamist läbima rakumembraani ja sisenema tsütoplasmasse. Kõigi nende probleemide lahendamiseks on vaja korralikult kavandatud kohaletoimetamissüsteemi. See peab vastama teatud nõuetele, nagu mRNA tõhus kapseldamine, kaitse lagunemise ja soovimatute vastasmõjude eest vereringes, kohaletoimetamine huvipakkuvasse koesse, tõhusate rakkude läbitungivate omaduste omamine, endosomaalne põgenemisvõime ja lõplik vabanemine. mRNA tsütoplasmasse”

“Üks metüleenrühm oligoalküülamiinipõhistes katioonsetes polümeerides ja lipiidides soodustab mRNA täiustatud kohaletoimetamist”

“cmRNA/lipoplexi kapseldamine PLGA mikrosfääridesse võimaldab transfektsiooni kaltsiumfosfaattsemendi (CPC)/PLGA komposiitide kaudu”

Publications

  1. Jarzębińska, A., Pasewald, T., Lambrecht, J., Mykhaylyk, O., Kümmerling, L., Beck, P., Hasenpusch, G., Rudolph, C., Plank, C., and Dohmen, C. (2016). A Single Methylene Group in Oligoalkylamine-Based Cationic Polymers and Lipids Promotes Enhanced mRNA Delivery. Angewandte Chemie – International Edition 55, 9591- 9595
  2. Utzinger M., Jarzebinska A., Haag N., Schweizer M., Winter G., Dohmen C., Rudolph C., and Plank C. (pending). cmRNA/lipoplex encapsulation in PLGA micro- spheres enables transfection via calcium phosphate cement (CPC)/PLGA composites

EU CN code 29239000 – Other (muud)

ALC-0315 (4-hüdroksübutüül) asandiüül] di(heksaan-6,1-diüül) bis (2-heksildekanoaat)) on sünteetiline lipiid. Värvitu õline materjal (nanoosake) on äratanud tähelepanu BioNTechi ja Pfizeri SARS-CoV-2 vaktsiini BNT162b2 komponendina.

Täpsemalt on see üks neljast komponendist, mis moodustavad lipiidide nanoosakesi (LNP), mis kapseldavad ja kaitsevad muidu habrast mRNA -d, mis on nende ravimite toimeaine.

Need nanoosakesed soodustavad terapeutiliselt tõhusate nukleiinhapete, näiteks oligonukleotiidide või mRNA, omastamist nii in vitro kui ka in vivo.

Kes omab Eestis patenti “Infektsioonivastased lipiidipübised koostised kopsuinfektsioonide raviks”?

Patendiomanik:
Insmed Incorporated
10 Finderne Ave, Building 10, Bridgewater NJ 08807-3365, US
https://www1.epa.ee/ep/EPtolked/E012600.pdf

Kui olete nende materjalidega tähelepanelikult tutvunud, siis ehk mõistate suurt pilti. Kui ei, siis pole vaja mõista, sest see oskus pole teile emapiimaga kaasa antud.

openknowledge.worldbank.org/bitstream/handle/10986/35244/The-Covid-19-Vaccine-Production-Club-Will-Value-Chains-Temper-Nationalism.pdf?sequence=1&isAllowed=y

Kokkuvõte: Vaadake oma helendavast nutisilmast enda Immuniseerimise tõendit! Mida te näete? Kui ei näe, aitan näha! Seal ilutseb selline kiri Vaccine Medical Product (Immuniseerimise tõend)

Vaccine Medical Product (Vaktsiini meditsiinitoode) pole tõend, Immuniseerimise tõend pole vaktsiin. Miks kasutatakse sõna “immuniseerimise”? Sest vaktsineerida saab ainult vaktsiiniga mitte meditsiinilise produktiga, mis koosneb komponentidest.

Produktid lihatoodetest sisaldavad ka komponente, mille üldnimetus võib olla salaami, suitsuvorsti, keeduvorst, maksavorst jne. Maksavorst aga pole kunagi vorsti võileib, mida vorstiga koos sisse manustate.

Ehk teid on märgistatud Vaktsiini meditsiinitootega (Vaccine Medical Product), ehk lipiidipõhise kokteiliga (produktiga), mida kutsutakse vaktsiiniks ja mis on fiktseeritud QR koodi abil.

Maakeeli on teid kõiki tehtud Hiina rahastuse abil läbiviidava WHO ja Maailmapanga gerniteraapia uurimisobjektideks.
edited 21:36

Kommenteerige või saatke KONTAKT vormi kaudu kiri mulle või jutusta TELEGRAM kanalis.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega