vandenõu
Covid-19,  Maailmaelu

Vandenõu on teoks saanud – Saatan on esimestelt lastelt elu võtnud!3 minutit kulub selle jutu lugemiseks

EESSÕNA – “Vandenõu on teoks saanud – Saatan on esimestelt lastelt elu võtnud!” tegemist ei ole minu kirjutatuga vaid laenatud tekst ühest privaatsest kanalist. Ja see jutt on postitatud selle aasta suve juuni kuus. Loodan, et mõnelgi inimesel hakkavad vaikselt silmad avanema ja hakkab arusaama mis tegelt toimub.

Rahva soovil käsitlen veelkord teemat, mis ei kuulu enam vandenõu teooria valdkonda, vaid täna juba otse vandenõu praktika valdkonda.

Juba 2020 aasta aprillis liikus maailmas ringi sõnakombinatsioonile COVID-19 seletus, et see tähendab “Certification of Vaccination Identification” by Artificial Intelligence . Ehk COVID tähendab Cerificate Of Vaccination ID. Number 19 on viide tehisintellektile ehk A.I (ladina tähestiku esimene ja üheksas täht)

Kiiresti pöörati see teade pea peale, et nii see tegelikult pole ehk A pole ladina tähestiku esimene täht ja I pole tähestiku üheksas täht. Kellegi faktikontrolli ametlik seisukoht oli see, et selle väite kinnitamiseks pole tõendeid.

Kes pole kursis, siis ladina tähestikku loetakse kuuluvaks järgmised tähed:

A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z

Möödusid mõned kuud ja olge lahked. Nagu varasemalt ma seda teemat juba käsitlesin:

“5. oktoober 2020 – Eesti peaminister Jüri Ratas ja Maailma Terviseorganisatsiooni peadirektor dr Tedros Adhanom Ghebreyesus allkirjastasid täna videosilla formaadis toimunud tseremoonial ühiste kavatsuste protokolli, mis lubab Eesti ettevõtjatel ja teadlastel alustada tööd digitaalse immuniseerimispassi “Certificate of Vaccination”, X-tee lahenduste ja muude projektide kallal. See aitab parandada vaktsineerimisandmete töötlemist ning võimaldab andmete turvalist ja läbipaistvat vahetust üle piiride, olgu näiteks tegemist loodetavasti varsti saadaval oleva COVID-vastase vaktsiiniga või muude haiguste vastu kasutatavate vaktsiinidega”

https://www.valitsus.ee/et/uudised/eesti-ja-who-allkirjastasid-uhiste-kavatsuste-protokolli-koostooks-digitaaltervise

(EEMALDATUD valitsus.ee lehelt) aga see on veel siiani üleval kesknädala lehel ja mul omal on koopia sellest SIIN kirjutasin ka sellest ise (IFFI) 19 juunil jutus “Vaktsimaanid ehk ladusin kokku faktidega pildi tõestamaks seda lõputut süstla otsas elamist

Mida see kõik peaks tähendama? Hea meelega kuulaks “munamaalaste” seletusi, sest “lamaalastele” on koroona ümber toimuv juba piisavalt selge.

Aga vaatleme edasi!
A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z

Täht C on kolmas (3) ja täht O on viieteistkümnes (15) ladina tähestikus. Edasi täht R, mis on kaheksateis (18) järjekorras. Seejärel uuesti O ehk viisteist (15), edasi täht N, mis on neljateistkümnes (14). Kõige lõpus A ehk esimene (number 1)

Numeroloogia, numbrid ja matemaatika on maailma eksisteerimise mõistmiseks. Mida näitab meile siinkohal matemaatika?

Ehk 3+15+18+15+14+1 on kokku 66, mis on kuue numbri kogusumma, mis omakorda on kokku sobitatult 666! Täielik müsteerium või munamaalased ütlevad, et see nii pole – et A pole A ja üks võib vahel ka kaks või kolm olla?

Mida tähendab numbrikombinatsioon 66, seda pole pikalt vaja seletada – see on võimas sõnum armastusest ja tervenemisest!

Mida tähendab numbrikombinatsioon 666, on Antikristuse peamiseks tunnusmärgiks. Piiblis on kirjas, et kui inimene Antikristuse arvu omaks võtab, pöörab ta ühtlasi selja Jumalale.
Seega mõelge inimesed, kes te Covid’i omaks võtmate, kes te allute saatanale!

Huvitav on veel see, et teise maailmasõja ajal oli levinud John Mitchelli tõlgendus, et Ilmutusraamatu metsaline on Adolf Hitler, mida väideti ka Stalini kohta.

Tulemuse saavutamiseks kasutati ladina tähestikku, nii et a = 100, b = 101, c = 102 jne. Sel juhul HITLER = 107 + 108 + 119 + 111 + 104 + 117 = 666.

Koroonavalitsusele aga võiks keegi veelkord meelde tuletada, et juba Nürnbergi tribunal kuulutas inimeste nummerdamise koonduslaagrites inimsusevastaseks kuriteoks!

Jah, neid 666 saab veel igalt poolt nagu näiteks see aasta arvud ilma nullideta ja koroova tipp aeg…vandenõu

Kommentaarid siia alla või kiri otse mulle läbi KONTAKT vormi või tule TELEGRAM privaatsesse kanalisse.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega