ukko-luosto-sodankylä
Eluviis,  IFFI Hulkumised,  Reisimine

VIDEO – IFFI põhjatripi kokkuvõte ja Ukko-Luosto 514m mäe vallutamine3 minutit kulub selle jutu lugemiseks

Lõpuks sai valmis IFFI põhja tripi ja Ukko-Luosto 514m mäe vallutamisest kokkuvõtev kassahitt video. Mahutasin 58 tundi kestnud reisi 35 minuti sisse. Kokku on keevitatud videod, pildid, hääl salvestused ning lisatud rohkelt juurde erinevaid kommentaare.

Kogu töötlemata pildi materjali leiad IFFINLAND galeriist alakategooriast “IFFI hulkumised” ja sealt valides galerii “Ukko Luosto 514m mägi Sodankylä” nimega ning kõik töötlemata videod asuvad IFFI-TUBE platvormil (klika SIIA otse pääsuks.)

Ennem kui jätkan tuleb ära õiendada mõningad asjad SELGUSE MÕTTES.

  1. See video mis leidub siinsest IFFINLAND galeriist on lingitud siia youtubest mis on debiilne oma autorikaitse poolest. Sellel versioonil on youtube poolt vaigistatud kõik taustamuusika autoriõiguste rikkumise pärast. Siinsesse galeriisse ei saa ma linkida oma video platvormist videosid kuna selle galerii arendaja teeb koostööd youtubega. Selline troppide majandus ja raha välja pressimine on tänapäeal moes. Kunagi saan valmis oma galerii süsteemi siis on taas vabadust. Minu viha selliste välja pressijate kohta võid lugeda SELLEST JUTUST Sellepärast olengi lisanud siia postituse lõppu video ja lingi minu video platvormile kus saate selle video ka alla laadida ja vaadata kodus telekast. Suurelt ekraanilt on parim seda vaadata.
  2. Kuna tegemist on minu elu esimese video produtseerimisega siia PALUN ANDKE ANDEKS kui näete amatöörlikust selels klipis. Esmalt poolteist päeva otsisin ja tutvusin ma sobiva programmiga. Teised kaks päeva kulusid materjalide lõikamisele, kokku kleepimisele ja muule töötlemisele. Õppisin ka ise selle käigus palju huvitavaid võimalusi mida tulevikus saan kasutada ning kindlasti saavad olema tulemused tunduvalt paremad.
  3. Nagu alati esimene vasikas läheb aiataha nii siis ka minul. Nimelt mäest allatuleku kaks klippi on läinud vahetusse, teksti paigutused on veidi halvasti, kirjavigugi leidub. Esmakordsel vaatamisel vast ei panegi kohe tähele neid viperusi ja seega loodan, et jääte tulemusega rahule.

Mõnesõnaga ka antud tripist. Tegemist siis täiesti planeerimata reisiga. Põhimõtteliselt oli see TEST tripp tuleviku jaoks. Antud tripi käigus õppisin väga, väga palju kuidas, mida, miks, kunas, kui palju jne. Kui maailm sogaseks ei pööra oma haige plandemiaga siis tulevikus tuleb analoogseid trippe kuhjaga. Igakorraga aina süveneb see hulkumise pisik. Plaanis on see põhjama ja skandinaavia võimalikult palju läbi tuuseldada.

Kuna ma suht vaene tegelane siis reisil kasutatav salvestus tehnika oli ise kokku kompunnitud vanadest telefonides ja erinevatest veebiteenustest. Nüüd sain korraliku õppetunni missugust tehnikat on tegelikuses vaja, et sellist videot kokku panna. Mul puuduvad pooled vidinad laugh aga miski algeline vidikas sai ikka kokku. Ja teine VÄGA OLULINE õppetund oli see, et tuleb salvestada ja jäädvustada võimalikult palju ja erinevaid asju ning situatsioone. Meenus kohe oma situatsioon reisil olles, et ahh mis ma sellest kuradimast ikka pildistan või salvestan. Selline MÕTTEVIIS ON SUUR VIGA!!! Jah kui sa ei taha sellist jäädvustsut teha oma reisist nagu ma tegin siis piisab täiesti lihtsalt klõpsimisest :good:

Ühesõnaga tulemus küll sai üsnagi allgeline aga minuarust sellises varjandis kokkupanna oma reisi muljed ning elamused on palju huvitavam hiljem vaadata kui lapata ühekaupa pilte või vaadata videosid. AGA see on aint minu arvamus ja ei kuulu edasi kaebamisele.

Turku-Inari IFFI Põhja Trip-2021 Sodankylä ja Ukko-Luosto 514m mäe vallutamine

Korralik video asub IFFI-TUBE platvormil ning KLIKATES SIIA saate selle video allalaadida ning nautida vaatamist suurel ekraanil. Siin galeriis on debiilse youtube poolt nuditud versioon hääle poolest.

SELLES JUTUS ON ALG-IDEE KUIDAS KÕIK ALGAS: https://iffinland.info/nuud-on-minek-suund-pohja-hulkuma

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega