vormel 1
Live-Video,  Sport,  Vormelid

Vormel 1 Azerbaijan GP otseülekanne täna kell 12:001 minut kulub aint lugemiseks

Tänase edastuse Vormel 1 Azerbaijan GP pistan käima kell 12:00.

Tänane vormeli paket sisaldab endast 6H vaatamist. Esmalt lasen vaatamisse eilse dramaatilise ja väga huvitav kvalifikatsiooni mille kestus on mõni minut üle kahe tunni ning see järel läheb edastusse tänane põhisõit mis ametlikult algab kell 15:00 kuid kõiksugu eelinfo ja muid huvitavaid fakte saab hakata juba vaatama ning kuulama algusega kell 14:15.

Tegemist on soome keelse edastusega (kommentaatoritega). Seekord ja

edaspidi postitan IFFI-TUBE lingi siia. Viimane kord oli postitatud siinse IFFINLAND veebilehe IFFI-LIVE-VIDEO link. Kuna siine veebileht edastab IFFI-TUBE veebilehelt siia videot siis miks ajada asi keeruliseks ja läbi mitme aadressi vaatamiseks!? Eelmine kord oli ka selline süsteemi testimine rohkem. Nüüd olen tiba putitanud seda paremaks ning peaks toimetama probleemide vabalt. Pean silmas, et ei tohiks enam “hakkida” pilt ja tegin ka muid pisemaid parandusi paremask edastuseks. Kui esineb jätkuvalt probleeme siis saatke mulle KONTAKT kaudu teavitus või kommenteerige siia alla. Loomulikult ootan samu eespool pakutud kanalite kadu ka jätkuvalt kõiksugust tagasisidet kas oli probleeme või kas toimus ülekanne korralikult – igasugune tagasiside on teretulnud olgu see siis halb või hea.

Soovitan IFFI-TUBE veebilehele luua omale konto ja hakata IFFI-LIVE-KANALI jälgijaks klikates punasel SUBSCRIBE nupul nii saate alati teada kui hakkab miski uus ülekanne kui ma lähen näiteks hulkuma või edastan midagi muud põnevat vaatamist.

PANE TÄHELE!!! Hetkel edastan nii öelda “soenduseks” reedel eetris olnud vabasid harjutusi sõitudest. Nüüd töötab minul igaljuhul edastus probleemideta. Olen seda ise testinud teise internetiga ehk teiste IP aadresside pealt nii telefonis kui tabletis.

 

5 kommentaari

  • margit

    Tore,kui saaks näha formulat.Eelmine kord ei näinud .Täna ju Ott ka vist sõidab,kuigi eile põrutas kivi otsa .Aitäh, kui saan oma lemmik spordiala vaadata smile

    • IFFI

      Kui praegu nägid või näed reedeseid vabasid harjutusi ilam probleemideta ja sujuva pildiga siis on kõik KORRAS ja põhisõidu ülekanne algab kell 15:00. Ennem seda kell 12:00 lasen kordusena eetri eilse kvalifikatsiooni ja kell 14:15 läheb käima otseülekanne kus ennem kella kolme näidatakse ja räägitakse muid huvitavaid fakte tulevasest võistlusest. Loodan, et tänased ülekanded tulevad probleemideta.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega