Formula 1 GP
Sport,  Vormelid

Vormel 1 Austria GP 2021 kvalifikatsioon1 minut kulub aint lugemiseks

Täna kell 15:00 algab vormel 1 austria gp 2021 kvalifikatsioon homseks põhisõidu stardi järjestuseks. Lükkan OTSE eetri käima kella 15:00

Seekord PEAKS olema pilt kvaliteetsem kuna edastan seda resolutsioonis 1280×720. Varem oli edastus resolutsioon 768×432. Seega peaks pilt olema tunduvalt parem ehk siis teravam.

Oma 24 tollisel arvuti ekraanil hommikusel testil kannatas kenasti vaadata täis ekraanil sõitu. Läbi mobiili ja tableti vaatajatel oli ka varem pilt parem kuid ka nüüd on neil tunduvalt parem.

Loodan, et interneti ühendus ei anna alla, hommikul testises vahepeal jukerdas ühendus. Seega kui vaatamisel jääb mõni hetk pilti laadima siis lihtsalt refreshi oma veebilehte. ONLINE pildiga ühendamiseks võib kuluda kuni 2 minutit! Seega varuge kannatust.

Vormel 1 kvalifikatsioon sõite saate jälgida nagu ikka IFFINLAND LIVE kanalist või siis otse IFFI-TUBE live kanalil mis on parim varjant.

Andge julgelt tagasisidet ülekannete kvaliteedi kohta või mida iganes infot. Olgu see siis halb või hea. Tänu sellele saan ma kiiremini teha parandusi kvaliteedis. Nii saab kiiremini korda tulevased vormel sõitude edastused.

Kõiksugu tagasisidet võite saata siin lehel oleva tagasiside ehk KONTAKT vormi kaudu. Võite seda kasutada täiesti anonüümselt.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega